top of page

AKTUÁLNA PONUKA POŽIČIAVANÝCH ZBRANÍ

Na našej strelnici si môžete tiež zakúpiť zbrane, strelivo a rôzne strelecké doplnky.

CANIK TP9 ELITE COMBAT ELVEN DAGGER, KAL. 9MM PARA, SAO

strelnica pozicovna canik elite combat elven dagger

Exkluzívna pištoľ Canik TP9 Elite Combat Elven Dagger so závitom v limitovanej edícii predstavuje všestranný, stredne veľký (compact) model zo série TP v kalibri 9x19mm a tvorí nekompromisný model, ktorý je oficiálne zaradený v IPSC do divízie Production, navyše je vybavený tými najlepšími komponentami od americkej spoločnosti SAI (Salient Arms International), ako sú športové mieridlá so svetlovodným vláknom a taktickým profilom, magwell či profilovaná, nitridovaná hlaveň so závitom M13,5x1 LH.

CANIK TP9 ELITE SUBCOMPACT, KAL. 9MM PARA, SAO BLACK

strelnica pozicovna canik tp9 elite subcompact kal 9mm para sao black.jpg

Pištoľ Canik TP9 Elite SC Grey sa hrdo chváli ocenením Ballistic Best Award za najlepší kompaktný poloautomat. Jedná sa o prvý (sub-compact) model zo série TP v kalibri 9x19mm s 3,6" hlavňou. Predstavuje výkonnú a bohato vybavenú zbraň s dôrazom na skryté nosenie a rýchlejšie tasenie.  

CANIK TP9 DA BRONZE, KAL.9MM PARA DA/SA

strelnica pozicovna canik tp9 bronze kal9mm

Pištoľ CANIK TP9 DA Bronze 9mm je solídnou voľbou pre policajné a ozbrojené zložky alebo akéhokoľvek náruživého strelca, ktorý chce zbraň v plnej veľkosti s jednočinným aj dvojčinným spúšťacím mechanizmom. Ten  poskytuje najlepší výkon aj v tých najdrsnejších podmienkach. Ergonomickú rukoväť si môžete prispôsobiť pomocou vymeniteľných pažbičiek tak, aby sa zmestili do vašej ruky pre väčšiu kontrolu a pohodlie. Pištoľ je vybavená 4,07″ hlavňou s podhlavňovou lištou MIL-STD-1913 na doplnenie taktického príslušenstva.

CANIK TP9 SFX MOD.2 RIVAL, KAL. 9MM PARA, SAO GREY

strelnica pozicovna canik tp9 sfx mod2 rival kal 9mm

Canik SFx Rival v kalibri 9x19mm predstavuje pištoľ primárne určenú pre súťažné disciplíny s jedinečným dizajnom a množstvom inovatívnych zmien. 

Polymérový rám (dá sa povedať z rady Elite) v plnej veľkosti (Full-size) so samosvorným systémom uchytenia / uzamknutia v puzdre (HFL), v prednej časti Picatinny lištou pre montáž taktických doplnkov a s obojstranným ovládaním je obohatený o integrovaný Mag-well, či ergonomický prepracovaný bobrí chvost poskytujúci lepší uchop a prebíjanie. Zásobníkovú šachtu alebo ako už bolo povedané, Mag-well, je možné rozšíriš o hliníkovú násadu a tým zvýšiť kontrolu nad zbraňou pri manipulácií. Nový agresívny grip zahrňujúci aj prednú časť rámu, či zúžený lúčik spúšte zlepšujú uchop a stabilitu pri streľbe. Odľahčená, hliníková, diamantovo brúsená spúšť s 90° plochým jazýčkom a neuveriteľne jemným chodom a krátkym športovým resetom zvyšuje rýchlosť a presnosť pri streľbe.

SCHMEISSER AR15 M4FL 14,5" LONG M-LOCK

strelnica pozicovna schmeisser ar15 m4fl

AR15 M4FL 14,5" je zbraň pozostávajúca z legendárnej americkej konštrukcie vyrobená firmou Schmeisser s nekompromisnou nemeckou kvalitou.

Na pušku sú použité najkvalitnejšie materiály a je kompletne zostavená v Nemecku, v dielňach firmy Schmeisser v Krefelde. Všetky diely, ktoré nie sú priamo od firmy Schmeisser (a tých je naozaj minimum) pochádzajú výhradne od európskych NATO certifikovaných výrobcov. Puška je určená ako pre športové použitie, tak pre sebaobranu.

STRASSER RS SOLO EVOLUTION STANDARD

strelnica pozicovna strasser rs 14 evolution solo standard

Dokonalý spoločník pre lovcov

 

Nový model STRASSER RS SOLO Evolution Standard je priamoťažná opakovačka, ktorej náleží hlavné miesto v jej triede. Táto zbraň, ktorá sa vyrába v Rakúsku podľa najvyšších kvalitatívnych štandardov, má pevnú hlaveň a poskytuje všetky výhody priamoťažného systému STRASSER RS, pokiaľ ide o bezpečnosť, presnosť a rýchlosť. Okrem iného model s označením Evolution obsahuje pevnú weaver lištu.

KOLIMÁTOR MECANIK MO2, RED DOT, 3MOA

strelnica pozicovna kolimator mecanik mo2 red dot

Optika pištole je navrhnutá tak, aby poskytovala najvyššiu pravdepodobnosť zásahu do cieľov tým, že umožňuje strelcom rýchle zaostrenie. Všestranný reflexný optický zameriavač MECANIK MO2 je navrhnutý s ohľadom na všeobecné účely. Počas procesu návrhu sme spolupracovali so svetoznámymi súťažnými strelcami z celého sveta. 

KOLIMÁTOR FALKE LE GEN.II RED DOT VISORY WEAVER

strelnica pozicovna falke le genii red dot visory weaver

Ako všetky produkty FALKE, aj kolimátory FALKE sú vyvinuté a testované profesionálmi. Už sa mnohokrát osvedčili. Špičkoví strelci používajú kolimátory FALKE so všetkými kalibrami, poľovnícki inštruktori ich bez výhrad odporúčajú a úrady ich otestovali s najvýkonnejšími kalibrami. Reflexné mieridlá FALKE úspešne využívajú nemecké a medzinárodné bezpečnostné zložky.

bottom of page