top of page

AKTUÁLNA PONUKA POŽIČIAVANÝCH ZBRANÍ

Na našej strelnici si môžete tiež zakúpiť zbrane, strelivo a rôzne strelecké doplnky.

Pištoľ HS H11 PRO RDR, kal. 9x19

Pištoľ-HS-H11-PRO-RDR-kal-9x19-a_2.jpg

Novinka 2022. H11 PRO premosťuje priepasť medzi mikrokompaktnými pištoľami a pištoľami plnej veľkosti a prináša výkon full-size v kompaktnom dizajne. Je perfektnou voľbou pre skryté nosenie. Oproti H11 prichádza PRO s predĺženým záverom, dlhšou 3,7" hlavňou a rukoväťou v plnej veľkosti, čo umožňuje výnimočné ovládanie pri rýchlej streľbe. PRO obsahuje všetko, čo v H11 poznáme a milujeme. Kovaná hlaveň i závery s ochranným povrchom Melonite. Polymérový rám s adaptívnym povrchom rukoväte. Cieľnik a muška sú stranovo nastaviteľné, vyrobené z ocele. Muška je vybavená červeným svetlovodivým vláknom, cieľnik má biele zvýraznenie v tvare polkruhu. H11 PRO disponuje poistkou spúšte, poistkou úderníka a indikátorom nabitej komory. Vypúšťač zásobníka sa dá otočiť na pravú stranu pre potreby ľavákov. Dodáva sa s tromi zásobníkmi z nehrdzavejúcej ocele s kapacitou 15 nábojov. Príprava na uchytenie kolimátora (zbraň nie je dodávaná s kolimátorom). Kolimátory SHIELD SIGHTS, Leopold Delta Point, JPoint, Tricijon MS03 & MS04 a Springfield HEX WASP sa montujú priamo na zbraň bez použitia montážnej platničky.

PARAMETRE:

Príprava na kolimátor: Áno (kolimátor nie je súčasťou balenia)
Kapacita zásobníka: 15 nábojov
Dĺžka hlavne: 94 mm
Celková dĺžka: 167.5 mm
Šírka: 27 mm
Výška: 125.5 mm
Hmotnosť: 515 g (bez zásobníka)
Hmotnosť zásobníka: 73 g

Pištoľ BUBIX BRO Classic, kal. 9x19, Black

BUBIX-BRO-kal-9x19-Black-a_2.jpg

Nový rakúsky sub-kompakt s možnosťou zmeny kalibru vhodný pre pravákov i ľavákov. BUBIX BRO disponuje úchopovou poistkou spúšte, poistkou úderníka a horným indikátorom nabitej komory, ktorý je viditeľný a hmatateľný aj v rukaviciach. Vypúšťač zásobníka i záchyt záveru sú obojstranné, prispôsobené pre pravákov i ľavákov. Cieľnik a muška sú stranovo nastaviteľné, vyrobené z polyméru a majú biele zvýraznenie. Zväčšený priestor lúčika pre streľbu v rukaviciach. Pištoľ je možné v puzdre uzamknúť zámkom (nie je súčasťou balenia). Zbraň je dodávaná s pohodlným obojstranným IWB puzdrom s istiacou šnúrou ktorá sa pripevní k opasku. Nízka hmotnosť, vysoká spoľahlivosť a kvalitná spúšť robia z BUBIX BRO vynikajúcu zbraň na skryté nosenie i intenzívnu streľbu na strelnici.

MULTIKALIBROVÁ PLATFORMA

Charakteristickou vlastnosťou konštrukcie pištolí BUBUX BRO je možnosť zmeny kalibru jednoduchou výmenou hlavne a záveru. K dispozícií budú 3 konverzné sady: 9x18 Makarov, 9x19 Luger, 9x21 IMI. 

PARAMETRE:

Kapacita zásobníka: 12 nábojov
Dĺžka hlavne: 90 mm (3.54in)
Celková dĺžka: 161.5 mm
Šírka záveru: 24.4 mm
Dĺžka zámernej: 142 mm
Výška: 120-130 mm (ploché dno/predĺžené dno)
Hmotnosť: 560-590 g (v závislosti od kalibra)

Glock G45, kal. 9x19

c-item-2677--g45-47571.jpg

G45 je najnovším prírastkom do rodiny pištolí GLOCK. G45 využíva konštrukciu a technológiu GLOCK použitú pri armádnych pištoliach (G19X) skombinovanú s celosvetovými požiadavkami strelcov a príslušníkov uniformovaných zložiek a je crossover zbraňou v kalibri 9x19 mm.

Vynikajúci G45 kombinuje rýchlu manipuláciu a vlastnosti záveru veľkosti G19 s telom veľkosti G17 Gen5. Ako záver, tak aj telo boli mierne vylepšené, vďaka čomu dosahujú citeľne lepšie vlastnosti.

Ruger Mark IV Target 40159, kal. .22LR

Ruger Mark IV Target 40159, kal_edited.jpg

Pištoľ Target 40159 - čierna, kal. .22LR, hlaveň Bull Barrel 5,5" (14 cm), celkom 24,8 cm, hmotnosť 1015 g, kapacita zásobníka 10 nábojov, stranovo i výškovo nastaviteľný cieľnik, pažbičky Target laminate.

CANIK TP9 ELITE COMBAT ELVEN DAGGER, KAL. 9MM PARA, SAO

strelnica pozicovna canik elite combat elven dagger

Exkluzívna pištoľ Canik TP9 Elite Combat Elven Dagger so závitom v limitovanej edícii predstavuje všestranný, stredne veľký (compact) model zo série TP v kalibri 9x19mm a tvorí nekompromisný model, ktorý je oficiálne zaradený v IPSC do divízie Production, navyše je vybavený tými najlepšími komponentami od americkej spoločnosti SAI (Salient Arms International), ako sú športové mieridlá so svetlovodným vláknom a taktickým profilom, magwell či profilovaná, nitridovaná hlaveň so závitom M13,5x1 LH.

CANIK TP9 ELITE SUBCOMPACT, KAL. 9MM PARA, SAO BLACK

strelnica pozicovna canik tp9 elite subcompact kal 9mm para sao black.jpg

Pištoľ Canik TP9 Elite SC Grey sa hrdo chváli ocenením Ballistic Best Award za najlepší kompaktný poloautomat. Jedná sa o prvý (sub-compact) model zo série TP v kalibri 9x19mm s 3,6" hlavňou. Predstavuje výkonnú a bohato vybavenú zbraň s dôrazom na skryté nosenie a rýchlejšie tasenie.  

CANIK TP9 DA BRONZE, KAL.9MM PARA DA/SA

strelnica pozicovna canik tp9 bronze kal9mm

Pištoľ CANIK TP9 DA Bronze 9mm je solídnou voľbou pre policajné a ozbrojené zložky alebo akéhokoľvek náruživého strelca, ktorý chce zbraň v plnej veľkosti s jednočinným aj dvojčinným spúšťacím mechanizmom. Ten  poskytuje najlepší výkon aj v tých najdrsnejších podmienkach. Ergonomickú rukoväť si môžete prispôsobiť pomocou vymeniteľných pažbičiek tak, aby sa zmestili do vašej ruky pre väčšiu kontrolu a pohodlie. Pištoľ je vybavená 4,07″ hlavňou s podhlavňovou lištou MIL-STD-1913 na doplnenie taktického príslušenstva.

CANIK TP9 SFX MOD.2 RIVAL, KAL. 9MM PARA, SAO GREY

strelnica pozicovna canik tp9 sfx mod2 rival kal 9mm

Canik SFx Rival v kalibri 9x19mm predstavuje pištoľ primárne určenú pre súťažné disciplíny s jedinečným dizajnom a množstvom inovatívnych zmien. 

Polymérový rám (dá sa povedať z rady Elite) v plnej veľkosti (Full-size) so samosvorným systémom uchytenia / uzamknutia v puzdre (HFL), v prednej časti Picatinny lištou pre montáž taktických doplnkov a s obojstranným ovládaním je obohatený o integrovaný Mag-well, či ergonomický prepracovaný bobrí chvost poskytujúci lepší uchop a prebíjanie. Zásobníkovú šachtu alebo ako už bolo povedané, Mag-well, je možné rozšíriš o hliníkovú násadu a tým zvýšiť kontrolu nad zbraňou pri manipulácií. Nový agresívny grip zahrňujúci aj prednú časť rámu, či zúžený lúčik spúšte zlepšujú uchop a stabilitu pri streľbe. Odľahčená, hliníková, diamantovo brúsená spúšť s 90° plochým jazýčkom a neuveriteľne jemným chodom a krátkym športovým resetom zvyšuje rýchlosť a presnosť pri streľbe.

Ruger 10/22 Carbine 1151 (10/22-RPF), kal. .22LR

Ruger 10-22 Carbine 1151, kal_2. _edited.jpg

Ruger 10/22 je jednou z najpopulárnejších a najpoužívanejších malokalibrových pušiek v USA. A oprávnene – 10/22 je vďaka svojej spoľahlivosti a presnosti už viac ako 50 rokov obľúbenou voľbou pre rekreačnú a športovú streľbu, ako aj pre lov malej zveri.

PARAMETRE:

Dĺžka hlavne: 47 cm (18.50in)
Celková dĺžka: 94 cm
Kapacita zásobníka: 10
Stúpanie vývrtu hlavne: 1:16
Picatinny lišta: nie
Materiál: Čiernená oceľ
Pažba: Syntetická 
Hmotnosť: 2 Kg

Hammerli TAC R1 22, kal. .22LR

Hammerli-TAC-R1-22-kal-22LR-576.06.00-g.jpg

Nová, veľmi presná samonabíjacia malokalibrovka .22LR (HV) od nemeckého výrobcu UMAREX. Alternatíva pre súťaže Steel Challenge. Zásobník na 10 nábojov, 5-polohová teleskopická pažba, dvojpriezorový kruhový stranovo nastaviteľný cieľnik, výškovo nastaviteľná muška, cieľnik i muška sú sklopné a odnímateľné, predpažbie M-LOK. Rýchlosť záveru je možné nastaviť pre požiadavky rôzneho streliva. Možnosť dokúpiť zásobník na 20 a 30 nábojov.

PARAMETRE:

Dĺžka hlavne: 409 mm
Celková dĺžka: 830 - 910 mm
Picatinny lišta: áno
Závit na ústí hlavne: 1/2"-28 UNEF
Kapacita zásobníka: 10 nábojov
Hmotnosť: 2550 g (bez zásobníka)

SCHMEISSER AR15 M4FL 14,5" LONG M-LOCK

strelnica pozicovna schmeisser ar15 m4fl

AR15 M4FL 14,5" je zbraň pozostávajúca z legendárnej americkej konštrukcie vyrobená firmou Schmeisser s nekompromisnou nemeckou kvalitou.

Na pušku sú použité najkvalitnejšie materiály a je kompletne zostavená v Nemecku, v dielňach firmy Schmeisser v Krefelde. Všetky diely, ktoré nie sú priamo od firmy Schmeisser (a tých je naozaj minimum) pochádzajú výhradne od európskych NATO certifikovaných výrobcov. Puška je určená ako pre športové použitie, tak pre sebaobranu.

STRASSER RS SOLO EVOLUTION STANDARD

strelnica pozicovna strasser rs 14 evolution solo standard

Dokonalý spoločník pre lovcov

 

Nový model STRASSER RS SOLO Evolution Standard je priamoťažná opakovačka, ktorej náleží hlavné miesto v jej triede. Táto zbraň, ktorá sa vyrába v Rakúsku podľa najvyšších kvalitatívnych štandardov, má pevnú hlaveň a poskytuje všetky výhody priamoťažného systému STRASSER RS, pokiaľ ide o bezpečnosť, presnosť a rýchlosť. Okrem iného model s označením Evolution obsahuje pevnú weaver lištu.

KOLIMÁTOR MECANIK MO2, RED DOT, 3MOA

strelnica pozicovna kolimator mecanik mo2 red dot

Optika pištole je navrhnutá tak, aby poskytovala najvyššiu pravdepodobnosť zásahu do cieľov tým, že umožňuje strelcom rýchle zaostrenie. Všestranný reflexný optický zameriavač MECANIK MO2 je navrhnutý s ohľadom na všeobecné účely. Počas procesu návrhu sme spolupracovali so svetoznámymi súťažnými strelcami z celého sveta. 

KOLIMÁTOR FALKE LE GEN.II RED DOT VISORY WEAVER

strelnica pozicovna falke le genii red dot visory weaver

Ako všetky produkty FALKE, aj kolimátory FALKE sú vyvinuté a testované profesionálmi. Už sa mnohokrát osvedčili. Špičkoví strelci používajú kolimátory FALKE so všetkými kalibrami, poľovnícki inštruktori ich bez výhrad odporúčajú a úrady ich otestovali s najvýkonnejšími kalibrami. Reflexné mieridlá FALKE úspešne využívajú nemecké a medzinárodné bezpečnostné zložky.

bottom of page